Kasy fiskalne

AUTORYZOWANY SERWIS KAS FISKALNYCH

Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny sklep i serwis kas fiskalnych. W naszej firmie możecie Państwo kupić nowoczesne i niezawodne kasy fiskalne firm :

♦ ELZAB

♦ POSNET

♦ ACLAS

Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji. Doradzą jaką kasę wybrać; “dopasują” ją do specyfiki Waszej firmy. Podczas całego okresu użytkowania kasy są do Państwa dyspozycji 24h/dobę.

ELZAB

Kasa fiskalna ELZAB Sigma

Niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt i prosta obsługa – to tylko niektóre z wielu zalet naszych kas i drukarek fiskalnych. Dedykowane i małym firmom i dużym przedsiębiorstwom. Doskonałe do ewidencjonowania sprzedaży w działalności usługowej np. gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, weterynaryjnego czy kancelarii prawnej. Zapis kopii paragonu na nośnikach elektronicznych czy elastyczne definiowanie klawiszy to funkcje, dzięki którym praca staje się efektywniejsza.

POSNET

Wybierz najbardziej odpowiednie dla Ciebie urządzenie fiskalne z bogatej gamy produktów Posnet.
Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego rozwiązania, podzieliliśmy naszą ofertę według najbardziej typowych zastosowań.
Produkujemy kasy fiskalne:
– mobilne – idealne do bezprzewodowej pracy w terenie,
– małe – przeznaczone do pracy stacjonarnej w punktach handlowych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży,
– średnie – do pracy stacjonarnej w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów,
– systemowe – pozwalający stworzyć elastyczny system kasowy.

ACLAS

Innowacyjna funkcjonalność, wysoka niezawodność oraz atrakcyjna cena umożliwiły urządzeniom fiskalnym marki ACLAS zajęcie znaczącego miejsca na konkurencyjnym polskim rynku producentów
i importerów urządzeń fiskalnych.

ACLAS Polska jako jedyna firma na rynku oferuje 3-letnią rozszerzoną gwarancję na całą kasę fiskalną.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety kontaktowej w celu otrzymania 15% kodu rabatowego na wybraną kasę fiskalną ( z wyjątkiem kas fiskalnych ONLINE )