WAPRO

WAPRO ERP to program do zarządzania przedsiębiorstwem, wspierający pracę działów sprzedaży, księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. System sprawdza się zarówno w małych jednoosobowych firmach, niewielkich przedsiębiorstwach rodzinnych, a także w większych spółkach posiadających wiele sklepów oraz oddziałów na terenie całego kraju.

Oferta firmy WAPRO obejmuje następujące programy:

• WAPRO Mag

Sprzedaż i magazyn

Przeznaczony dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Pozwala na wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu oraz szybką sprzedaż detaliczną

• WAPRO Kaper

Księga podatkowa

Umożliwia prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów

• WAPRO Fakir

Sprzedaż i magazyn

Program do prowadzenia księgowości – umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków.

• WAPRO Best

Środki trwałe

Przeznaczony do prowadzenia ewidencji majątku trwałego i wartości niematerialnych i prawnych, obsługi inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych.

• WAPRO Gang

Kadry i płace

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz związanych z tym rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

• WAPRO Analizy

Analizy wielowymiarowe

Umożliwia tworzenie zaawansowanych, wielowymiarowych analiz danych zgromadzonych w bazach systemu Asseco WAPRO, dostarczając informacji wspierających zarządzanie firmą.

• WAPRO JPK

Jednolity Plik Kontrolny

Umożliwia przygotowywania i przesyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego z systemu Asseco WAPRO. Bezpłatna aplikacja wymagająca zainstalowania aktualnej wersji WAPRO Mag, WAPRO Fakir lub WAPRO Kaper.

Szczegółowy cennik poszczególnych programów znajduje się tutaj

Ceny usług związanych z wdrożeniem oprogramowania dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta sprzętu, jak również zakresu prac związanych z wdrożeniem i wymagań klienta. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.